top of page

HİZMETLERİMİZ

Lamine Masif Ahşap Pencere, Kapı ve Kepenk

 

​Türkiye'nin en büyük lamine ahşap pencere ve kapı üreticisi ARBOR markasının Ege ve Akdeniz bölgesi satış temsilcisiyiz. Hayatımızın önemli kısmının geçtiği evlerimizde 'doğal yapı ürünlerinin' kullanımı, aile ve birey sağlığı açısından özel bir öneme sahiptir. Arbor, yeni nesil üretim teknolojisini ve seçilmiş doğal hammaddeleri kullanarak, bu üstün kapı-pencere sistemini ülkemizde de yaygınlaştırmayı amaç edinmiştir. Ahşap pencere, kapı ve kepenk ihtiyaçlarınızı en doğru şekilde seçerek satış, montaj ve satış sonrası hizmetleri sunmaktayız. Çam, Meranti, Meşe, Sapelli, Iroko ağaç cinsleri olmak üzere ahşap pencere, kapı ve kepenk çözümlerinizi sağlamaktayız.

www.arbor.com.tr

Kayar Katlanır Masif Ahşap Pencere ve Kepenk Sistemleri

 

​Son yıllarda ihtiyaç duyulan içe ve dışa açılım kayar ve katlanır pencere ve kepenk sistemlerini deneyim ve tecrübemiz ile çözümlemiş bulunmaktayız. Geniş açıklıklar için ideal taşıma ve pratik kullanım kolaylığını sağlamaktayız. Özellikle restoran, cafe, villa cephe açıklıklarında kayar katlanır doğrama  ve villa, rezidans cephelerinde kayar katlanır kepenk uygulamalarını doğru aksesuarlar ve ahşap malzemeler ile yapmaktayız. Ahşap pencerelerin geniş kanatlı olması ve cam ile ağır olması sebebi ile zor olan kullanımı çok kolay hale getirmiş bulunmaktayız. Ahşap kayar katlanır pencere ve kepenk ihtiyaçlarınız için satış, montaj ve satış sonrası hizmetleri sunmaktayız. Tercih edilecek Çam, Meranti, Meşe, Sapelli, Iroko ağaç cinslerinden olmak üzere kayar ve katlanır ahşap pencere ve kepenk ihityaçlarınızı sağlamaktayız. Her türlü mimari çözüm ve destek için bizimle irtibata geçebilirsniz. 

www.kayarkatlanirsistem.com

Teak, Thermowood ve Diğer Ahşap Deck Uygulamaları

 

​Dış mekan zeminlerde Teak ağacı ve Thermowood başta olmak üzere satış ve uygulama yapmaktayız. Karkaslı Teak ve armuz macunlu Teak deck, Thermowood Çam ve Dişbudak ağacı uygulamalarını, karkaslı ahşap Çam ve Iroko deck uygulamalarını özenle seçilmiş malzeme ve kusursuz montaj ile yapmaktayız. Özellikle Teak deck tedarik ve uygulama konusunda iddialıyız. Pörtföyümüzde bulunan cila vernik ve teak yağı ürünlerimizi kullanarak bitirdiğimiz anahtar teslim işlerimizin arkasındayız. Yapmış olduğumuz zemin ahşap döşemelerde aradan geçen zaman süresince ihtiyaç duyulabilecek bakım ve cila hizmetlerini istedğiniz zamanda sunmaktayız.

www.teak.com.tr

Ahşap Pergola ve Çatı
 
 

​Dış mekan açık ve kapalı ahşap pergola, ahşap balkon, ahşap çatı uygulamalarını en uygun çözüm ve fiyat garantisi ile yapmaktayız. Ahşap pergola ve çatılarınızın statik hesaplarından ağaç cinsine, su ve ısı izolasyonundan kiremitine kadar sizi yormadan seçimleri belirleyip tercihinize sunuyoruz. Lamine ahşap teknolojisini kullanarak ahşap pergola ve çatılarınızın uzun yıllar sorunsuz dayanımını sağlıyoruz.

Dış Cephe Ahşap Kaplama, Kolon ve Kirişler
 
 

​Cephe ahşap kaplamaları, ahşap kolonlar, kirişlerin ahşap malzeme ve montaj detayları kusursuz yapılmaktadır. Ahşap kolon ve kirişler lamine ve sarma tekniği ile yapılarak hem dayanım hem de ekonomi sağlanmaktadır. Ayrıca tarafımızca uygulanan özel birleştirme detayları sayesinde kusursuz bir görünüm sağlanmaktadır. Projelerinize özel detay ve uygulama alternatifleri tarafımızca geliştirilerek sorunsuz iş bitirilmesi sağlanmaktadır.

bottom of page